Kiekvienas asmuo teisės sampratą aiškina skirtingai. Vieniems tai jų interesų užtikrinimas nuo visuomenėje vyraujančių nusikalstamų veikų, kitiems – konkrečiai juos apimančios teisės ir pareigos. Teisė yra pakankamai sunkiai apibrėžiamas objektas apimantis ne tik teorinį teisės apibrėžimą, bet ir socialinius reiškinius, o jie yra neatsiejama dalis nuo civilizuotų santykių, kurie negali vystytis be teisinio reguliavimo.

Teisė svarbi ne tik fiziniams asmenims, bet taip pat turi labai didelę reikšmę ir juridiniams asmenims.

Paslaugos:

  • verslo teisės, sutarčių teisės, darbo teisės ar kitos srities teisinės konsultacijos;

  • sutarčių rengimas;

  • įmonės vidaus taisyklių ir kitų vidaus dokumentų parengimas;

  • atstovavimas teisės klausimais įmonėse, įstaigose, institucijose (išskyrus teisme);

  • skundų, pretenzijų, prašymų ir kitų dokumentų rengimas;

  • kitos ekspertų konsultacijos žodžiu ir raštu.

Teisinės konsultacijos verslui – pradedančiųjų ir jau veikiančių įmonių konsultavimas vadovams aktualiais klausimais. Galiojančių ir naujų teisės aktų integravimas pagal įmonės vykdomą veiklą bei kiti aktualių klausimų išsprendimo būdai pagal galiojančius teisės aktus. Sutarčių ir kitų būtinų dokumentų rengimas ir koregavimas pagal galiojančias teisės nuostatas.

Teisinės konsultacijos fiziniams asmenims – išsamios ir tikslingos konsultacijos šeimos ir darbo teisės klausimais. Plataus profilio konsultacijos dėl tinkamų civilinių teisių realizavimo tarp fizinių asmenų.

Įmonių steigimas/likvidavimas – greitas ir kokybiškas įmonių steigimas ir likvidavimas bendradarbiaujant su registrų centru. Reikiamų dokumentų paruošimas ir pristatymas registrų centrui dėl įmonės steigimo/likvidavimo.

Dokumentų rengimas teismams – konsultacijos Jums rūpimais klausimais bei visų būtinų dokumentų parengimas teisminiams ginčams išspręsti.

PASLAUGOS

Domintų teisės paslaugos?

Mūsų patyrę specialistai suteiks tikslingas konsultacijos tiek verslo atstovams, tiek fiziniams asmenims!

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą ir atsakysime per 1 d.d.

  • +370 343 51512

Sutinku, kad mano pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi laikantis privatumo politikos.